| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Peste doua zile fac o luna de relatie cu iubita mea.Problema este ca nu stiu in ce loc sa o duc. Ajutati-ma cu niste idei care m-ar putea ajuta sa gasesc locatia perfecta.Si nu faceeti glume de genu "sa o duci in camp"sau alte chestii.
Unde ati vrea voi fetelor sa mergeti?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

La karaoke si ii poti canta o melodie pentru ea.
La un concert/spectacol/film pe care isi doreste mult sa il vada.
Intr-o poienita draguta, daca ai asa ceva in apropiere (gen cea din Twilight, daca ai vazut filmul).

| neutrino a răspuns:

Tara-i plina cu hoteluri, dar tot mai bine este la tine acasa.

| VerdeLila a răspuns:

Depinde de buget si de varsta voastra. De obicei, merge varianta romantica.
- la restaurant cu orchestra la o cina, poate ii dedici si o melodie.
- ii oferi un buchet de flori
- luati masa impreuna cu parintii tai big grin

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru VerdeLila):

laughing Nu e cam mult daca au doar 14-15 ani? laughing

| DulceLup a răspuns:

Ce-ai frate? Parca faceti un an...
Lasa momentele astea pentru mai tarziu.
Intr-o luna nu cunosti asa de bine o persoana ca sa vezi daca merita.
Dar o plimbare prin parc la o inghetata nu strica.