| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Peste doua zile fac o luna de relatie cu iubita mea.Problema este ca nu stiu in ce loc sa o duc. Ajutati-ma cu niste idei care m-ar putea ajuta sa gasesc locatia perfecta.Si nu faceeti glume de genu "sa o duci pe munte"sau alte chestii.
Unde ati vrea voi fetelor sa mergeti?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cumpara o sticla de vin, ceva de mancare si mergeti intr-un loc considerat romantic de voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In padure laughing daca muntele nu.
nu inteleg simnificatia aiici. la un an de relatie si tot asa mai inteleg, dar acum ce faci la fiecare luna cadou sau mai stiu eu ce?-- mi se pare aiurea. ca ii dai o floare sau mai stiu eu da, dar iesiri aiurea nu vad de ce.
totusi, referitor la intrebare, depinde de varsta, un restaurant, daca sunteti minori, in parc -- sau in padure cum am zis rolling on the floor

| Ruxandra15 a răspuns:

Pai poate la o prajiturica sau intr-un parculet nu ma refer la parcul de la coltul blocului ci la ala din mijlocul orasului, Daca are caini intr-un parculet de catelusi. Sau la o cina romantica. Sincer mi-ar place sa merg la un iaz, izvor ceva de genul.

| Peaches a răspuns:

La locul primei intalniri.

| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Eu cred ca fetele ar vrea sa mearga undeva romantic la mare, intr-o zi de toamna sau la pestera Muierilor.Sau daca vrei in alte tari poti sa o duci: la Paris, in Tenerrrife...Numai ca sunt destinatii cam scumpe.Tu ar trebui sa stii ce-i mai bine pentru iubita ta.