| VladGhinea a întrebat:

Ajutor, sunt complexat! Sunt într-a 10-a, am 17 ani și de anul trecut penisul mi-a crescut foarte mult, măsoară 22 cm și mi-e teamă că nu va mai sta nicio fată cu mine din cauza asta. Fosta mea prietenă cu 4 ani mai mare mereu îmi spunea că nicio fată nu va vrea să aibă o relație cu mine din cauza asta, dar ea spunea că nu din cauza mărimii *jucăriei mele* ci din cauză că eu sunt o fire libertină...Credeți că avea dreptate iubita mea, oare voi putea avea o relație de lungă durată cu o fată mai mare ca mine, pentru că nu sunt atras de fete apropiate de vârsta mea, le consider niște copile fără minte... Aștept părerile voastre, și aș prefera niște răspunsuri serioase, fără miștouri happy

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa stii ca fosta prietena are dreptate. Fii mai apropiat de colegele tale.

| Anonim34231 a răspuns:

Ce fustrat laughing) vine pe TPU sa se laude ca cica o are de 22cm laughing)

| domnuleu23 a răspuns:

Intrebarea ta este un misto, nu astepta sa te creada cineva. Daca te excita sa te lauzi ca ai penisul mare, nu aici este locul potrivit. Du-te afara, da-ti pantalonii jos si lauda-te.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

1. De unde naiba sa stiu ce fire esti.
2. Poti avea o relatie cu oricine daca esti ok ca personalitate si ce mai vrea acea persoana.
3. Mai lasa glumele de labar si i-ati o viata
4.Ai cancer.