| Oral a întrebat:

Prietena mea e duminica asta singura acasa si m-a invitat la ea, "sa facem nebuni" a zis ea.
Dar eu sunt virgin si din cat stiu si ea e.
Dar nu asta e problema nu stiu cum sa procedez, adica fac preludiu o dezbrac etc etc, imi pun prezervativu si incep, dar tinand cont ca eu cand dau o la*a ejaculez in primele 3-5 minute, ce pot face in conditiile aste?
Ar trebui sa schimb prezervativu'?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ejaculezi asa repede, schimbi prezervativul si incepi o noua repriza.

| ywar a răspuns:

Sa facem nebuni? poate nebunii, analfabet drag si scump, posesor de putica!

| Doub a răspuns (pentru ywar):

Genial raspuns.laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| gab0ru a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji in privinta ejacularii. Preludiul conteaza enorm si ai grija sa nu sari peste elwinking. Totusi incearca Durex Performa(are o solutie care iti intarzie ejacularea).