| Vulturul1999 a întrebat:

Salut TPU, prietena mea mi-a spus ceva la care nu m-am putut aștepta, acum 2 ani era singură cu o prietenă acasă și au fost curioase amândouă să încerce"foarfeca" și acum nu știu ce să fac, sunt complet blocat. Un sfat vă rog dau funda

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Părerea mea este că ești un băiat prea bun pentru ea,ea te înșeală,profita de tine iar tu ești fraierul ei, cat de tampit sa fii sa crezi in femei, te înșeală cu tot orașul, e vedeta orașului, nu fii mă fraier

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu inteleg ce sfat vrei.Esti blocat din ce cauza, mai exact? Pui sub indoiala orientarea sexuala a prietenei tale? laughing

| Vulturul1999 explică (pentru dullcat):

Nu pun nimic la îndoiala dar mi se pare puțin ciudat că practic a făcut ce a făcut cu o fată și na am rămas puțin blocat la ce mi-a spus

| dullcat a răspuns (pentru Vulturul1999):

Dar voi erati impreuna in acea perioada?

| Vulturul1999 explică (pentru dullcat):

Nu,nu eram împreună în acea perioadă, noi suntem împreună de 6 luni

| dullcat a răspuns (pentru Vulturul1999):

Atunci nu vad problema.Fiecare e liber sa experimenteze cum vrea. Sper ca nu esti si tu din ala care striga ca numai barbatii au voie din astea.

| Vulturul1999 explică (pentru dullcat):

A,nu,nu sunt din ăla, dar am rămas puțin așa când mi-a spus, e cel mai mare secret al ei care nu la spus decât mi-e

| dullcat a răspuns (pentru Vulturul1999):

Ok.Fain ca are incredere in tine incat sa iti dezvaluie din astea.

| Vulturul1999 explică (pentru dullcat):

Da,deci în teorie nu trebuie să-mi fac griji la ce-a ce a făcut?

Și mersi mult că m-ai ajutat

| dullcat a răspuns (pentru Vulturul1999):

Eu nu mi-as face griji.

Cu placere.

| Vulturul1999 explică (pentru dullcat):

Am uitat să spun, că iubita mea are o prietena foarte buna și cica sunt împreună, dar pot să numesc că mă înșală sau...

| dullcat a răspuns (pentru Vulturul1999):

Stai, ce?laughing Cum adica sunt impreuna. Aveti o relatie din aia deschisa in care fiecare se poate vedea cu alti oameni?

| Vulturul1999 explică (pentru dullcat):

Nu,ia are o prietena care fata aceea e bisexuala, și lu iubita mea îi place de ea și într-un fel cică sunt împreună, deci să mor eu dacă mai înțeleg ceva

| dullcat a răspuns (pentru Vulturul1999):

Mai, eu nici atat nu inteleg.laughing Discutati deschis despre asta? Cere explicatii, sa stii si tu ce faci mai departe.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Mna mai zi că te mira ceva pe TPU

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Vulturul1999):

Habar n-ai ce norocos ești, nu fi bleg și profita de situație

| mionix00 a răspuns:

Multe femei sunt daca nu bisexuale, bi-curious. E diferit de cum e pentru barbati. Foarte multe au incercat acturi intime intre ele, desi nu neaparat 'foarfeca'. Nu trebuie sa iti faci griji. Sunt sanse mari sa fi fost pura curiozitate si sa fie straight, ori sa fie bisexuala (ceea ce nu e un lucru rau, mai ales ca poti spera la un threesome). Sunt sanse foarte mici sa fie pur lesbianca. Si totusi nu stiu ce varsta ai, e posibil si sa fi glumit sa iti vada reactia.

| adrianbaico a răspuns:

Daca nu erati impreuna atunci nu vad nicio problema