| imyourdestiny2 a întrebat:

Sunt fata. e ceva rau sa o sarut pe prietena mea cea mai buna cu limba? nu am o atractie pentru ea si nu sunt lesbiana dar eram curioase amandoua cum se face si am incercat.

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Pai depinde de cum percepi tu situatia, totusi ar fi fost mai bine sa experimentezi pe un baiat, in sensul ca iti faci prieten si "experimentezi" pe el.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate ca sunt eu mai limitata in gandire(posibil in situatiile de genul) dar mie mi se intoarce stomacul pe dos numai cand citesc despre asa ceva
Sarutul ar trebui sa fie ceva frumos. Ori ceea ce ati facut frumos numai romantic si special n-a fost.Nu era mai bine sa asteptati un baiat?thinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E clar ca aveti amandoua tendinte macar bisexuale. In mod normal, nu ati face asta, fetele strict heterosexuale simt o repulsie mai mare decat curiozitatea. Nu e nimic anormal sa fiti bisexuale, doar mai rar intalnit.

Abh
| Abh a răspuns:

Wow, ma intreb ce ai face daca ai fi curioasa sa fii cea mai buna din clasa!

| Pupily92 a răspuns:

Nu e nimic rau.si eu as incerca, dar mi-e rusine.laughingcu toate ca...am avut odata o bomboana in gura si o colega a vrut s-o sparg in doua si sa-i dau si ei.si i-am zis "mai bine ti-o dau ti de tot". a acceptat si, in timpul"tranzactiei" colega mi-a bagat limba in gura rolling on the flooras putea spune ca sunt bi. si as putea avea o relatie cu o fata big grin bine-nteles.eu sa fiu"baiatul" in relatie laughing. eu sa o protejez, sa am grija de ea, s-o apar... day dreaming

| yanny`s a răspuns:

Ce frumoshappy

in cazul asta vreau si eu sa fiu cea mai buna prietena a ta:X:X:X

| yanny`s a răspuns:

Eh. specimenelaughing

big grin::laughing)
eu cred ca sunt des intalnitebatting eyelashes

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Lol laughing tv si netu prosteste unii oameni laughing

| imyourdestiny2 explică:

Pai a fost ciudat ...pentru ca a fost prima data la amandoua. si a fost umed. neam uitat cum se sarutau alti pe la tv si ne-am luat dupa ei

| kennyspark a răspuns:

Poate ati vazut pe la tv si vibrator din ala cu 2 capete. poate tehnic are alt nume dar cred ca ai inteles despre ce vorbesc. n ar fi rau sa il probezi nici pe ala. poate si web deschis.hee hee ar fi chiar frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum a fost? Detalii, detalii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e minunat si eu am facut lucrul asta si dupa aceea am ajuns si mai jos, e minunat sa saruti cu limba acolo jos stiti voi.