| metalinblood a întrebat:

Prietenei mele cele mai bune ii place de un tip de vreau 18 ani. Ea are 14 dar arata de 16-17.Pe mess tipul o tot baga in seama si cred ca o place. Odata i-a zis ca ii pare rau ca a crescut asa repede pentru ca acum fetele de 13-14 ani arata super bine si din astea. Dar are un vecin care se tot baga intre ei. Tipul a fost si cu alta fata ca sa il convinga pe vecinul preitenei mele ca nu o mai place si trebuie sa se fareasaca de el pentru ca acel vecin enervant spune parintilor ei tot ceea ce face.

Ar mai fi un lucru, noi nu stim sigur daca o place pentru ca atunci cand se intalnesc tipul nu prea vorbeste cu ea. Voi ce ziceti o place sau nu?

2 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Sincer nu cred ca o place.
Hai sa fim seriosi, pustanii din ziua de azi, baietii de la varsta 15 pana pe la vreo 20 de ani, nu le sta gandu la iubirii, si mai stiu eu ce. le trebuie sex, si cam atat. Bineinteles, exceptia bate regula, mda nu stiu ce sa zic, aveti grija. Spune-i prietenei tale, daca este sigura ca merita baiatul ala, sa nu se culce cu ea, si sa-i dea verde, ca apoi ii nasol.
Si apropo, varsta dintre ei, nu mi se pare marethinkingbig grin
sper ca te-am ajutattongue

| heiii a răspuns:

Dar nu inteleg.dc vorbesti tu aici despre ea? daca avea intr-adevar nevoie de ajutor.ar fi publicat ea o intrebare.ce mai prietena esti.