| metalinblood a întrebat:

Prietenei mele cele mai bune ii place de un tip de vreau 18 ani. Ea are 14 dar arata de 16-17.Pe mess tipul o tot baga in seama si cred ca o place. Odata i-a zis ca ii pare rau ca a crescut asa repede pentru ca acum fetele de 13-14 ani arata super bine si din astea. Dar are un vecin care se tot baga intre ei. Tipul a fost si cu alta fata ca sa il convinga pe vecinul preitenei mele ca nu o mai place si trebuie sa se fareasaca de el pentru ca acel vecin enervant spune parintilor ei tot ceea ce face.
Ar mai fi un lucru, noi nu stim sigur daca o place pentru ca atunci cand se intalnesc tipul nu prea vorbeste cu ea. Voi ce ziceti o place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Biiiby a răspuns:

Eu as zice ca o place.ce face al cel tip este.o ascundere cum ar veni.acum tipi de 18+ vor sa se dea mari...ca uite is cu o fata de 16...17 ani
insa ar mai fi inca o modalitate de a aboda lucrurile... poate fi un golan care isi bate joc de fete si vrea sa le induca in eroare ca fete sa se ataseze iar dupa despartire sa stie ca akea fata a plans... sper ce te-am ajutat te pup si iti urez baftabig grin:X:X

| Emazio a răspuns (pentru Biiiby):

Adica un loverboy ca sa zic asa sau afemeiat

5 răspunsuri:
| Ilincaaaa a răspuns:

Eu cred ca nu! Poate asteapta altceva de la ea. In ziua de azi baietii.mai ales la 18 ani, nu stau cu o fata doar asa pentru ochi frumosi! Parerea mea, nu stiu are 14 ani zic sa gaseasc un baiat de 16 s-ar potrivi mai bine. Poate vecinul chiar stie ce vorbeste si ii spune parintilor tocmai pentru a o proteja.

| Fanatic a răspuns:

Eu zic ca vrea sa eu traga laughing

| Emazio a răspuns:

Baiatul ala o place,dar cand se intalnesc in fata ala e prea timid ca sa vorbeasca cu ea, pe internet stiu ca ai mai mult curaj sa vorbesti cu cineva, si vecinul ei de unde stie tot ce face?

| Jessiiica a răspuns:

S-ar putea...