| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

va rog sa cititi tot v'a dau FUNDITA.Cat mai repede un raspuns.
Am si eu 2 intrebari.va rog sa ma ascultati.

1.Acuma cateva lunii am fost cu un baiat [PE ASCUNS MEREU], am iesit decat o data cu el si ne'au vazut niste prietenii de'a lui mama si tata.Si parintii prietenei mele.Numai prieteni parintilor mei le'au spus ca m'au vazut cu un baiat, eu, ca sa nu ma speri, le'am spus ca nu era iubitul meu, de fapt le'am spus ca ma confunda.De fiecare data mi-e rusine sa ma intalnesc cu ei ca le v'a spune parintilor mei.DECI NU AU UITAT! Parintii prietenei mele nu le'au spus a lor mei ca stiau ca o sa dau de necaz.Nu stiu cum sa fac sa scap de chestia asta. Ce sa fac?

2.Baiatu' de care imi place nu ma baga in seama dar am sa va spun cateva chesti pe care le'am facut cu el:
I)El mi-a spus sa vin pana la el acasa, am venit frumos imbracata adicas cu egari si el face "oooo, ce faci mai"laughing[nu ca's pitipoanka, am vrut sa'l impresonez].
II)Pe mess mi-a zis ca vrea sa ne vedem si mai vb si "NOI"[de mult a fost chestiile astea].
III)I'a spus prietenului ca ma place si ca tine la mine. BUUN! M'am bucurat enorm. Dupa ce a auzit varsta mea nu stiu ce s-a intamplat cu el, s-a speriat, si a inceput sa nu-mi mai zica nimica.
Il iubesc enorm si fac orice pentru el crying
va rog multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| bOse a răspuns:

Tot ce pot sa spun ca prietenii parintilor tai sunt niste idioti, ce treaba eu ei cu viata ta? Sunt cumva angajati in folosul familiei?

5 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Legat de prima intrebare...cu iubitul tau, vad ca itiplace de altul si daca tot iti este rusine si din astea mai bine renunti la el.
a doua intrebare: se spune ca dragostea nu are varste! daca acel baiat a renuntat atat de usor numai cand a auzit de varsta ta e clar. vroia SEX presupun. cred ca s-a speriat sa'si asume diferite responsabilitati legate de varsta ta. daca ramaneai insarcinata si ai tai se duceau la politie? ii terminai viitoru'.
daca il iubesti spune'i! si fi sigura ca il convingi
inca ceva.nu trebuie s faci din asta o obsesie! poate nu vrea sa se incurce cu fete mai mici, insa daca ar fi tinut la tine, te'ar fi acceptat asa cum esti.
eu zic sa nu te RISTI!

| Dan a răspuns:

Iar ai incurcat treburile si altii sa le indrepte, tu trebuie sa la indrepti si nu mai minti asa de mult ca faci rau, spune adevarul si gata. Noroc!

| Aѕнℓєу♥ explică:

@bOse sunt perfect de'acord cu tine si cu ceilalti! Va multumesc ff mult pentru raspunsuri, chiar le apreciez!
va multumesc,

Ashley

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un singur lucru esential nu spui: varsta ta. Din felul cum scrii cred ca esti inca mica - sub 15 ani - si atunci nu ma mir ca prietenul s-a speriat aflandu-ti varsta, pesemne stia ca actul sexual cu un minor sub 15 ani, indiferent ca au fost consimtite de acesta, se pedepsesc cu inchisoare de la 3 la 10 ani, conform art. 198, alin. 1 Cod penal.
Sunt de parere ca ar trebui sa-ti vezi de invatatura, prietenii mai pot astepta(mai ales cei ca prietenul tau), ai toata viata inainte. Numai bine!

| Gianni a răspuns:

Dar e diferenta mare de varsta? tu cati ani ai?