| HeadGeneral a întrebat:

Salut Tpu.Pt ca azi este Vday m-am gandit sa ii iau ceva unei colege de ale mele, am 13 ani si nu am un buget foarte mare.Doar banii de buzunar daca ma intelegeti.Si nu stiu ce sa ii iau.Ma gandesc sa iau mai multi trandafiri si sa le dau colegelor dar nu stiu de unde sa iau si nu vreau sa fie prea scump.Va rog idei de buget mic, nu stiu orice

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E ziua indragostitilor nu ziua femeii, ii cumperi cadou iubitei sau eventual fetei de care esti indragostit, nu unor persoane random laughing

| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani, nu te stresa!

| ywar a răspuns:

Flori cu numar par! poti sa-i iei 2, 4, 6, 8, 10 tradafiri de cap de caciula.

| CosminCD a răspuns:

Vday este ziua îndrăgostiților (așa zisă zi.) așa că nu trebuie să le iei nimic unei colege. C'mon, ai 13 ani! Este punctul meu de vedere și poți să-l ignori. Vei avea prietenă, familie, soție - atunci ce mai faci? Trăiește-ți copilăria frumos, cu provocările ei. De asemenea, dacă te porți cu bun-simț, cu respect și colegialitate, este cel mai mare dar pe care-l poți oferi colegei tale (și colegilor, de altfel). Bugetul? cam scump: schimbarea atitudinii! Asta a fost părerea mea.