| maestrul123 a întrebat:

Salut,TPU! Recent mi-am măsurat penisul, iar în stare flasca are 6, 5cm, iar în stare erecta are in jur de 10, 5-11 cm, iar grosime undeva de 8-9 cm.Acum nu stiu cat de bine am măsurat, dar acestea sunt măsurătorile mele.
1.Credeti ca este o mărime ok pentru varsta de 14 ani jumătate?
2.Credeti ca in urmatorii 2-3 ani pana se termina creșterea penisului, va ma creste 2-3 cm?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2. Cam da.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta va mai creste si va ajunge la marimea normala de 15-18 cm.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O sa mai creasca.

| Werrich a răspuns:

Salut, daca il uzi zilnic poate crestewinking

| Andresso a răspuns:

Eu o am de 14 la 22 de ani, dar o am destul de groasa.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Mărimea penisului este egală cu dublul vârstei deci trebuia penisu tău să aibă28 cm

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Si la 25 de ani ar trebui s-o aiba de juma' de metru? rolling on the floor

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| GHEBOASA a răspuns:

Frate eu am 12 ani si fac sex de la 9 ani si a mea are 19 cm. Ia niste mini-martieni pe mine m-au ajutat! PS. Iubita mea are 19 ani.