| Nicusor32 a întrebat:

Salut TPU

Sa incep cu inceputul am in clasa o colega de care imi place dar ea este cu un baiat de cls a 8a noi suntem in clasa a 7a eu mereu vorbesc cu ea despre orice fac glume cu ea etc... am auzit de la niste oameni mai mari ca daca e sa o tratez cu indiferenta as avea sansa sa fie cu mine

eu imi doresc mult sa fiu cu ea impreuna acum ceva timp am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca nu poate deocamdata ca i place de altcineva ea mereu se uita la mine imi zambeste

1 răspuns:
| Copilasu19 a răspuns:

Pai e simplu. ai spus ca iti zambeste. in timpul orei daca se uita la tine zambestei si tu si in pauza intreab-o cat la suta te place (daca zice inseamna ca te place)!
Funda!?