| LiFeOrDeaD a întrebat:

Scz de intrebare dar... e pusa la caterinca :

Daca ai veni acasa (find baiat) la varsta de 16-20 ani si o fata de 17 ar sari pe tine cum ai reactiona? big grin

Serios cum ati reactiona?

Eu as da-o afara, i-as baga in vibrator pe gat si mi-as astepta iubita happy

Răspuns Câştigător
| Snoopy001 a răspuns:

Daca e fata pe care o iubesc... asa agatata cum e de mine laughing) as trantio in pat si restul de la sine laughing

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Numai cu vibratorul nu-s de acord, mi se pare o cheltuiala inutila...si daca s-ar intampla cu mai multe, baiatul ar iesi la pepeni!
laughing

| mgtow a răspuns:

Ias zice sa isi gaseasca un pedofil cu balele la gura dar nu pe mine si afara fortat pe usa

| shadow72 a răspuns:

Bunicu avea o vorba:"pana la mama si la sora sa nu ierti nimic"...pot eu sa nu onorez vorbele unui om intelept?

| cryssu2008 a răspuns:

As lasa-o sa isi faca de capwinking
P.S. Nu am iubita tongue

| LiFeOrDeaD explică (pentru skizz0):

Esti nebun psihic rolling on the floor))))) ai violao si in c_r si in burta

esti nebun frate rolling on the floor))))
asa is si eu

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna!
Pai in cazul in care ai iubita e mai dificila problema, poate ca o dai afara pe aia care sare pe tine ca ai iubita.
Dar daca nu ai avea iubita eu nu as scoate-o afara, as face-o sa se simta bine si INTENS smug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă fata respectivă e urâtă cu spume, o împing la o parte şi îi spun că dacă mişcă o calc în picioare.
Dacă e "bună", o las să se manifeste.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Pai daca ai iubita normal ca asa se face daca esti normal, dar daca nu, atunci oare ce ai puea face decat sa incepi o relatie cu ea, daca iti convine respectivabig grin
Peace!

| AgentBomboana007 a răspuns:

Din pacate nu toti gandesc ca tine. SA NU-SI INSELE IUBITA/PRIETENA. in ziua de azi majoritatea baietiilor sunt PORCI... fara suparare...
ei gandesc in felul urmator: vin acasa, le sare in brate respectica X si asa isi insala iubita/prietena.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Si inca un lucru: nu conteaza cat de buna esti la suflet deoarece pentru baietii din ziua de azi conteaza cu_u si tat_le + frumusetea. daca nu le ai vei ramane singura pe vecii vecilor... AMIN! sad

| Jimmythecricket a răspuns:

Eu as astepta si iubita si as "merge pe bicicleta"