| fiif a întrebat:

happy si salut baieti! imi place foarte mult de un baiat... mdea asa incep toate intrebarile. oricum el a zis ca ii place un pic de mine si mergem maine(miercuri) la un suc. imi puteti da va rog sfaturi cam ce sa vorbim si asa?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cel mai important este sa va placeti resiproc,fi tu insuti nu te da cea ce nu esti, fi sincera, glumeste cu el, comportate frumos, vezi ce are de gand, mai vedeti voi bafta multa