| anonim_4396 a întrebat:

.. Spuneti-mi si mie niste trucuri pentru a scoate bani din pariuri sportive... Cele mai bune funda

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca as sti trucuri le-as folosi eu. don't tell anyone
unul din trucuri ar fi, daca esti jucator de fotbal sa spunem, sa pariezi pe faptul ca dai autogol intr-un anumit minut.
lucru pe care poti sa-l faci simplu.
si acum,vorbind serios, singura sansa e sa te informezi cine joaca, cine e accidentat ( la jucatori ma refer), ce rezultate a avut echipa in ultima perioada, daca s-au schimbat antrenorii, etc.
si daca le stii pe toate astea, iti mai trebuie si bafta. good luck
si nici atunci nu poti fi sigur de castig.
asa ca... [-O

| gabixon a răspuns:

1.vezi pe loc se claseaza echipa pe care pariezi...
2. evolotile din ultimele 2-3 meciuri
3.pariaza pe cotele mai mici.=>sanse mai mari de castig
4.nu baga mai mult de 5 meciuri.
succes!

| gabixon a răspuns (pentru gabixon):

Evolutiile*

| gabixon a răspuns:

Evolutiile*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pariuri Sportive la fotbal