| nuimipasa a întrebat:

Sunt virgin si prietena mea e la fel. vreau sa stiu cum pot prelungi actul sexual astfel incat sa dureze cat mai mult.
niste idei de a nu ejucula rapid aveti?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Masturbeazate inainte cu cateva minute (~10) si va dura mai mult dar vei avea o pofta mai mare si pentru ea va fi mai greu, asa daca incepi usor va fi mai suportabil pentru ea, dupa masturbare tu vei fi mai excitat si o sa vrei "mai tare" cum se zice...
Pt tine nu ar trebuie sa fie principala problema asta, foloseste prezervativ de calitate (durex, love +, nu folosi porcarii ieftine).
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Vin rosu

| anonim_1690 a răspuns:

Faci un preludiu mai intens

Răspuns utilizator avertizat
| 100Hz a răspuns:

Vin rosu sau exista chestii pentru intarzierea ejacularii sau durex performa

| NuConteza a răspuns:

Incearca sa te gandesti in alta parte, cu cat esti prins in actul sexual cu atat de repede poti ejacula