| r7875567099998 a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani si sunt gay,am mai postat intrebari aici,ieri am facut sex cu un prieten, acesta are 18 ani, avea penisul cu lungimea in jur de 17 cm si destul de gros.A fost prima data cand am facut cu el,totul a inceput dintr.o prostie.Bun, dupa cateva minute in care mi.a penetrat a ejaculat in interiorul anusului mei,nu stiu de ce dar dupa actul sexual dar si in timpul in care ma penetra,anusul a inceput sa ma doara,deoarece are un penis destul de dezvoltat mi.a largit destul de tare anusul,deja durerea incepe sa treaca, bine oricum era suportabila. Poate sa fie ceva grav sau doar din cauza ca mi.a largit anusul?

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa e la început...
Dacă nu ai sângerat, nu e panică.

| Andreeaaadc a răspuns:

Nu i nimic grav

| Acras a răspuns:

Frate nu va mai *** in cur ce dracu aveti sa tampit lumea asta de tot?

| Ioana74ses a răspuns:

Ai grija poate iti face fisura de anus!

| kingdrlove a răspuns:

Ai grijă doar să nu te c*ci pe tine.

| AndreiCinel a răspuns:

Faceti si voi sex oral! Cel anal iti poate provoca fisuri anale!

| Dan2009 a răspuns:

Sa folosesti un lubrifiant anal care dilata foarte bine, eu folosexsc lubrifiant anal Exxtreme, de la ses shop, l-am comandat online

| Dan2009 a răspuns (pentru Dan2009):

Scuze de greseli, mi-a facut tastatura figuri cand am scris

| Kombatal991 a răspuns:

Sper sa muriti toti homosexualii, lesbiencele si ce lepadaturi or mai fii pe pamant, infectilor

| Calulgandalf a răspuns (pentru Kombatal991):

Adevarat!

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns (pentru Kombatal991):

Pun pariu ca o sa fie multi oameni triggered dupa ce au vazut raspunsul tau.

| Andrei10110 a răspuns (pentru Kombatal991):

Și eu sunt oameni...

| Danciu_Catalin_1997_bXor a răspuns:

E ok, atat timp cat nu ti-a intrat in matul gros nu e o problema, atunci putea sa-ti provoace greata sau discomfort.