| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 23 de ani si de vreo 2-3 saptamani intampin o problema, mai rusinoasa cu care nu m-am mai intalnit pana acum.
De ceva timp nu mai am erectie deloc in timpul zilei sau al noptii, ci doar atunci cand sex cu iubita mea.
Imi este cam rusine sa vorbesc cu cineva despre acest subiect si nu stiu ce as putea face. Ma puteti ajuta cu pareri?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Multumeste-i bunului Dumnezeu ca ai erectie atunci cand faci sex cu iubita. Multi baieti se plang ca atunci cand vor sa faca sex cu iubita, dl. penis le moare si nu mai este capabil pentru sex.

| Sofer a răspuns:

Dacă te gândești la alte chestii și erecție și în timpul zilei. Dar bucurate ca ai erecție când ești cu iubita.

| MValentin a răspuns:

Eu zic..ca e bine ca ai erectie cand faci sex cu prietena ta bine ca nu e invers.xd