| Iulian03 a întrebat:

Sunt clasa a 7 a, am 14 ani si de pe la inceputul scolii imi place de o fata din alta clasa(este tot clasa a 7 a ),eu nu am avut curajul sa ii spun in fata, asa ca i-a spus un prieten. Dupa care ea m-a chemat sa vorbesc cu ea si mi-a spus ca are prieten. Dupa cateva luni, de exemplu o data cand eram pe hol mi-a pus mana dupa gat si m-a intrebat ce fac, o data mi-a zis,,(numele meu) ce faci viata mea?" si uneori cand trec pe langa ea zice,, oooo".O data a stat la noi in clasa in ora de muzica si o prietena de a ei m-a intrebat daca imi place cine a venit in clasa si ea s-a intors la mine si mi-a zambit.Ce parere aveti? Credeti ca decat isi bate joc de mine sau chiar ma place?

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Face misto de tine, pentru ca stie ca o placi. ti-a aflat punctul slab si se comporta aiurea

| Iulian03 explică (pentru Alexandru0007):

Si ce ar trebui sa fac?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Iulian03):

Nu faci nimic, glumeste si u cu ea happy
cam atat. o sa ii treaca ei

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da, exact asta face, judecand dupa felul cum iti vorbeste. Asta, sau poate inca nu-i suficient de matura sa isi stapaneasca emotiile, asa ca se prosteste in prezenta ta. Dar optez pentru prima varianta.

| Kingsley a răspuns:

Fii sigur ca isi bate joc de tine, numai prin faptul prin care vorbeste cu tine.

| Rares37 a răspuns:

Nu isi bate joc de tine. Este un pic mai tupeista pentru ca fetele in general sunt mai îndrăznețe. Fetelor le place sa fie admirate si pentru ca tu i-ai confirmat ca te numeri printre admiratorii ei se joaca cu tine dar nu isi bate joc. Sa fi un pic mai sobru cand treci pe langa ea.