| P1etonu a întrebat:

Sunt clasa a10a si recent am descoperit ca eu colega ma atrage foarte puternic. Am fost la cateva petreceri cu ea si alti prieteni si am observat ca si ea e atrasa de mine. Am mai avut prietene dar la niciuna nu am avut acest sentiment puternic. Maine la scoala as vrea sa fac eu primul pas dar nu stiu exact ce sa ii spun... aici cer ajutorul vostru!

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, sarut-o, dar nu la scoala, urasc locul ala laughing. incearca sa o conduci pana acasa

| P1etonu explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Crede-ma ca nici mie nu imi place locul ala laughing...iar cu condusul acasa, nu pot pentru ca sta langa liceu si e inutil... astept urmatoarea petrecere happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru P1etonu):

O conduci pana langa liceu, care e problema, ideea e sa nu fiti inconjurati de colegi, pentru ca nu e locu perfect sa discutati si, sa o saruti

| P1etonu explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Interesanta ideea, mersi!

| Cerby a răspuns:

E buna ideea lui PDPF dar daca o fire timida nu o sa mearga prea bine
te-as sfatui sai cumperi ceva dragut ii dai apoi o saruti