| Darknes21 a întrebat:

Sunt coleg cu o fata de care imi place si e cu mine in clasa din clasa 1. Faza e ca nu sunt atat de timid ca sa nu vorbesc cu ea. Dar cand deschidem un subiect mai ma blochez. Stiu ca si ea ma place. Aveti vreun sfat ce sa fac ca sa nu ma mai blochez?

Răspuns Câştigător
| dinadinsingerei a răspuns:

Hm,interesant ce virsta ai acum? Poate este necesar sa mai astepti?
Dar oricum alegerea ta...cred ca ar trebui sa-i dai o intrebare la care sa vorbeasca ea mai mult sau pur si simplu spuneti tie ca esti barbat si ca poti vb cu o fata...

3 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Sall! am o solutie pentru tine... cand vorbesti cu ea si daca te pierzi gandeste-te la orgoliu' tau, gandeste-te ca nu te face pe tine o fata, altfel o sa creada ca esti un pampalau si o sa te ia de prost! te sfatuiesc sa faci astawinking

| eusunteusituestitu20 a răspuns:

De ce sa fii timid? Te mananca? Vorbeste deschis. straight face, arata-i ca tii la ea... Fai complimente, etc.

| ByGirl a răspuns:

Te duci cu tupeu la ia nu si fa si tu progrese (o mana pe funD una pe saN)nu fii pampalaW ca te crede prost