| l132698 a întrebat:

(Sunt fată)
Am un coleg in clasă care "strigă"
Ah, Aahh, aaahh
Si chestia asta e tare enervantă pentru. că mă excită si ma face sa imi bată inima tare.
De ce mi se intampla asa? Si Cum as putea sa scap de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Shimozukushiki a răspuns:

Îi spui să nu mai facă așa, iar dacă continuă nu mai stai pe lângă el, sau ieși din clasă dacă face asta în clasă, acum depinde și ce vârstă ai...

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca deocamdata esti inca mult prea tinerica, insa cu toate acestea esteposibil sa ai libidoul mult prea intens, ceea ce explica si excitarea ta doar gandindu-te la....sex, sau la alte fantezii sexuale. Singura metoda cu adevarat valabila prin care vei reusi ''sa scapi de chestia asta'' se poate reusi/realiza prin inceperea unei relatii cu un amic/prieten cu care la inceput sa intretii activitatea de petting. Succes in cazul in care vei urma acest... sfat constructiv. big grin

| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil ca ai o inclinatie mai pronuntata spre activitatile cu tenta sexuala de vreme ce te exciti asa usor. Cauta sa te eliberezi cumva de tensiunea sexuala prin autosatisfacere sau daca ai pe cineva cu atat mai bine vei reusi s o faci. Numai bine

| Victoria18 a răspuns:

Sa il fufuuu

| AliTheo18 a răspuns:

Este un lucru care pe tine te excita, nu ai cum sa schimbi asta.

| Randomuser2000 a răspuns:

Iti bagi bormasina in urechi si nu l mai auzi

| Jeff9669 a răspuns:

Atunci cand mori nu iti mai bate inima.Asta sau bagi mainile in urechi

| budibudi a răspuns:

Probabil ca iti trebuie sa faci sex.