| AlexFR a întrebat:

Sunt foarte CONFUZ! Sa va explic: Ieri am iesit cu o fata pe care o plac foarte mult, am mers in parc, am ras ne-am distrat si am facut eu primul pas! Am pupat-o pe obraz! Iar ea a inceput sa rada! Este bine, ca a ras? Din ce cauza credeti ca a ras? Vroia sa o sarut? Si dupa a inceput sa-mi faca cu ochiul, se uita fix in ochii mei, si voiam sa o sarut dar nu am facut-o... PS: Ea are prieten! (Este aceeasi fata din intrebarea anterioara)! big grin

11 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cred că te place! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spui "te plac" nu e acelasi lucru cu "te iubesc". Adica de ce nu i-ai spus stii eu "te plac" sau ceva de genul acesta, de ce va este frica?! Data viitoare sa iti faci curajul si sa ii spui ca v-ati simtit super bine impreuna si ca "o placi". Nu greu. Macar vezi si tu daca te place, cum reactioneaza si ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!
Daca are prieten nu stiu de ce te bagi sa le strici relatia?

| AlexFR explică (pentru anonim_4396):

Recunosc, o plac foarte mult, dar eu nu m-as baga daca ea nu s-ar da la mine! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexFR):

Mai citestewinking

| AlexeHellsing a răspuns:

Cred că te place și se simte bine în compania ta!

| diavolitadulce a răspuns:

Probabil a ras din cauza ca avea o stare usoara de nervozitate sau avea emotii. depinde si cum a sunat rasul ei. nu am de unde sa imi dau seama. Dar cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu ea si sa o intrebi daca a deranjat-o acel gest si daca e vreo problema in relatia ei. Dar eu cred ca te place happy

| dianaqueen99 a răspuns:

Da te place nu-ti fie rusine sa faci primul pas dar sa nu fie iubitul ei langa voi si cerei sa iesiti

| AlexFR explică (pentru dianaqueen99):

Pai cam asta este problema... NU STIU daca ma place, dar din cate am observat, si din felul in care se comporta cu mine, cred ca ma cam place... Iubitul ei nu este o problema!

| dianaqueen99 a răspuns (pentru AlexFR):

Daca a ras inseamna ca sa emotionat si ii place de tine.eu cred ca te place si se simte bine cu tine. data viitoare spune-i ca o placi si vei vedea cum va reactiona. Succes!

| Caleb2000 a răspuns:

Pai..este foarte bine ca a ras..cred eu...pana la urma ce vroiai sa inceapa sa planga? Daca a inceput sa iti faca cu ochiul si sa se uite la tine poate cine stie ii place de tine...in ciuda faptului ca are prieten.