| Piranha11 a întrebat:

Sunt împreună cu iubita mea de 4 luni de zile si totul este perfect!
Ne intelegem extrem de bine,avem super multe lucruri in comun,ne completăm, ne iubim etc.
Ea este o fata foarte cuminte si iubitoare si deloc, dar deloc pe interes!
Ba chiar nu ma lasa să-i cumpăr cadouri ce depășesc 50 de lei laughing
Totul este perfect între noi, nu există probleme din care sa ne despărțim si ne ajutam reciproc la fiecare intamplare nefericita.
A fost langa mine in fiecare moment, fie bun, fie rau iar eu la fel!
Amândoi avem 15 ani!
Ne-am propus sa rămânem muuuult timp împreună de acum incolo!
Doresc si părerea voastră!
Accept orice părere si o respect!
Si daca puteți să-mi dati mai multe sfaturi in ceea ce ne privește!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Sfaturile pe care pot sa ti le dau tinand cont ca va merge asa de bine,este sa o tineti tot asa mult timp de acum inainte,sa va bucurati la maxim de timpul petrecut impreuna, sa faceti tot ce va doriti ca sa nu aveti regrete mai tarziu, sa va continuati scoala, sa va terminati studiile astfel incat sa va intretineti amandoi singuri, sa va intelegeti bine si sa va iubiti in continuare cu aceeasi intensitate poate chiar mai multa ca si pana acum.Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La 4 luni e și normal să fie totu așa bine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aveți 15 ani, vă urez să rămâneți muult de tot împreună. de exemplu până la 115 ani.
Dar, dar. Cu iubirile de la 15 ani, așa se întâmplă, că pier duse de vânt.
Iubirea la termen lung este o construcție. Dacă te preocupi zilnic de ea, rezistă. Dar fiindcă nu trăiești izolat în pădure, sau pe o insulă pustie, ai nevoie de autorizație de construcție. Apoi de cărămizi, etc.
ă

| Piranha11 explică (pentru sadrian46):

Mereu ne preocupam unul de celălalt si de relație, nu lasam nici o problemă sa treaca nediscutata si nerezolvată!
Suntem foarte atenție pentru ca ne dorim o relație lunga si serioasă amândoi!
Multumesc mult pentru răspuns!

| sadrian46 a răspuns (pentru Piranha11):

Eu îți doresc ca peste 60 de ani să fiți tot împreună. Pentru asta pot să te ajut. Mesaj privat.

| Emma30555 a răspuns:

Sfatul e sa o țineți tot asa. Sunteți mici de vârstă dar iubirea e frumoasa la vârsta voastră, este inocenta.

| seth2016 a răspuns:

Hi,

Nu e ceva neobisnuit. Poate sa gandeste ca ea nu-ti poate face un cadou la fel de scump. Poate a invatat acasa sa fie modesta. Poate vrea sa-ti arati dragostea in alt fel.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu va faceti sperante asa mari ca oricum va veti desparti. Relatiile numai tin in ziua de azi. Cine stie cat de prefacuta e fata aia si asteapta ziua potrivita pentru a te distruge.

| Jonas94 a răspuns:

Dacă e lapte și miere, n-ai ce căuta pe aici! laughing)
Nu ai nevoie de sfaturile noastre. Mergi tot înainte cu ea și cu relația.
Baftă vă doresc! big grin

| Valentina8 a răspuns:

Foarte frumos! Sunt si astfel de cazuri ca al vostru sa fie totul frumos. Sfatul meu e sa profiti de tot timpul pe care il aveti si sa apreciezi fiecare clipa pe care o petreceti impreuna.