| beky a întrebat:

Buna sunt Roxana am si eu o problema cu iubitul meu se supara foarte repede. El este din alt oras nu stam in acelasi oras asa ca nu ne putem vedea in fiecare zi. El imi zice sa merg la el dar eu nu pot merge de fiecare data si se supara, nu zice cand se supara dar nu imi mai raspunde la sms-uri sau la telefon.Se supara daca nu fac cum zice el si nu imi mai vorbeste chiar nu stiu de ce face asa. Iar cand el se supara eu cedez intotdeaua facandui tot ce ii convine numai ca sa il impac. Ce pot sa fac? Cum sa procedez?

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Fii si u indiferenta
nu rasp odat la tel atunci lasa-l si nu il mai suna. el pierde
si tot el va veni la tine
trebuie s te inteleaga si sa nu te preseze

| Goofy77 a răspuns:

Cam posesor domnul si tu ii cam dai nas succesuri

| max_4494 a răspuns:

Cine te iubeste te respecta si te intelege dar mai ales te cauta. Dupa cum banuiesc te cam poseda. Ti-ai pus problema cum ar ractiona daca te-ai comporta la fel( ai si tu aceleeasi drepturi)? Ia fi putin mai,, calma'', poate pricepi ce este cu tipul.

| butterflyy a răspuns:

Pe prietenul tau il cheama ovidiu?laughing))rolling on the floor))

| beky explică:

Au fost perioade in care nu l-am cautat si nu am vb cu el o saptamana si tot eu am cedat si l-am cautat si mi-a raspuns cred ca mi-a simtit lipsa deoarece ce mi-a raspuns si cand imi raspunde dupa ce nu am vb cu el cel putin o saptamana imi zice ca ma iubeste. inca chiar il intreb daca mai este ceva intr-e noi la care el zice ca da!

| beky explică:

Nu