| Anonimu6969 a întrebat:

Sunt într-o relație de 3 luni cu o fata. Ea e foarte timidă și as vrea sa o sărut sau cel puțin sa o îmbrățișez. O iubesc foarte tare și ea e foarte drăguță. Cum as putea sa o îmbrățișez sau sa o sărut fără sa fie ciudat?

3 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Nu e ciudat dacă o lovești cu un bolovan înainte în creștetul capului, după care o târăști la tine în peșteră

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul unei plimbari pe aleile umbrite ale unui parc ai avea ocazia sa va tineti de mana si din cand in cand sa va si imbratisati cand nu este nimeni prin preajma. La despartire s-ar putea chiar si sa primesti o sarutare daca pe drum ii vei cumpara un fir de floare. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Stai de vorba cu ea si spune-i direct ca vrei sa o saruti.