| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intro relatie cu o fata pe care o iubesc tare mult si nu vrea sa o pierd cum sa o sarut. Vreau sa stiu cum se face un sarut fara limba.
happy

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Cand esti cu ea intr-un loc mai retras, mai romantic, nu fi timid, sarut-o.
Te apropii de ea si o saruti, apoi o imbratisezi.
Ai grija de prietena tabig grin
Peace!

4 răspunsuri:
| MaryMarya14 a răspuns:

Baiatul care ma place m-a sarutat pentru prima data martea asta. Ne-am untalnit intamplator si am vorbit, ne-am tinut de mana, ne-am imbratisat, si cand a sosit momentul plecarii, s-a uitat adanc in ochii me si imi zambea, la fel si eu si dintr-o data m-a apucat cu ambele maini de obraji si mi-a dat un pupic simplu pe buze. Apoi mi-a zambit si ne-am luat la revedere. Acela a fost primul meu sarut si cel mai dragut moment. Poti incerca si tu la fel cu fata pe care o iubesti. Sper ca o sa te ajute exemplul prietenului meu happy

| Leon237 a răspuns (pentru MaryMarya14):

Frumos meritai si tu o funda, dar am doar una.

| MaryMarya14 a răspuns (pentru Leon237):

Eh, nu sunt la vanatoate de fundite laughing am vrut sa iti dau o idee. :-)