| ForeverAlone97 a întrebat:

Tocmai imi place de o colega, dar in seara asta m-am imbatat si i-am dezvaluit anumite secrete nasoale ale vietii mele. Acum nu-mi mai raspunde pe Facebook la mesaje. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Data viitoare sa fii lucid. Asta e, invatam din greseli.

| ForeverAlone97 explică (pentru Plato):

Multumesc pentru sfat. Oricum ma vad cu ea la practica, o sa-i spun ca am facut o greseala foarte mare

21 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa nu mai bei in plus pe viitor!
Maxim un pahar, si dupa apa!
Pana te maturizezi si te cunosti si iti poti stapani limba!

| ForeverAlone97 explică (pentru PsihoSex):

Mulțumesc pentru sfat.

| Adry05 a răspuns:

Nimic, daca insisti sa-i scrii faci mai rau deci las-o in pace.

| ForeverAlone97 explică (pentru Adry05):

Am lăsat-o, nu i-am mai scris de aseară

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea incerca sa-ti ceri iertare, maine, cand esti treaz, dar nu spera intr-o impacare.

| ForeverAlone97 explică (pentru Violleta2022):

M-a iertat până la urmă, mi-a răspuns la mesaje

| Violleta2022 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Bravo! Sa nu uiti sa cumperi maine, un buchet mare de flori si sa-i duci fetei.

| Catrice a răspuns:

S-o uiți. Sau să-i explici chestiile alea nasoale (baga și vreo 2-3-100 minciuni).

| ForeverAlone97 explică (pentru Catrice):

Nu pot s-o uit, vreau un viitor cu tipa aia

| Plato a răspuns (pentru ForeverAlone97):

I-auzi, "viitor". happy Parca nu credeai in aberatii de genul relatie de lunga durata.
Hmm, uite cum e: daca respectiva vrea acelasi lucru de viitor, daca te iubeste, va trece usor peste ce i-ai spus. Nu ai mentionat exact ce, pot doar sa presupun. Daca nu, sa speram ca e macar de treaba, si nu te va face sa te simti prost ca stie lucrurile alea.

| ForeverAlone97 explică (pentru Plato):

Mi-a răspuns până la urmă. Și mi-a zis că nu prea avem multe lucruri de discutat. Trage tu concluzia de aici

| Plato a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Imi pare rau, dar tie nu ar trebui. Nu e ea predestinata, nu e nicio problema, nu te descuraja din nou. Nu esti batran, iti vine momentul. Probabil ai indepartat-o zicandu-i lucruri dubioase la prima conversație.

| ForeverAlone97 explică (pentru Plato):

Schimb foaia, nicio problemă. Cum o să le prind, o să îmi bat joc de ele în ultimul hal. Și eventual o să le și lovesc. Că merită, la câte mi-au făcut. Ani de zile am suferit din cauza lor, deja explodez. Pur și simplu sunt sătul până peste cap de cât de narcisiste, ignorante și cretine pot fi. Nu mai îmi vine momentul, stai liniștit. M-am adaptat o viață în singurătate

| Goete a răspuns:

Ai fi putut sa nu te imbeti si sa nu incepi cu stangul, ararandu-i partea cea mai nasoala pe care o ai (asta in cazul ca ai una mai buna)

| ForeverAlone97 explică (pentru Goete):

Da-o dracului, are prieten

| Elena9328 a răspuns:

Sa mergi înainte.

| ForeverAlone97 explică (pentru Elena9328):

Și-așa are prieten, deci ce rost are să mai fac ceva

| ForeverAlone97 explică:

Nu mai contează. Mi-a zis că are prieten, deci nu mai vorbesc cu ea