| anonim_4396 a întrebat:

Seara`! Am 14 ani,sunt in clasa a VIII-a si imi place de o colega,am mai fost cu ea in clasa a VI-a,dar atunci ne-am despartit intr-o cearta, si colegii faceau misto foarte mult si na, si asta a fost una dintre cauze. Mai nou vb prin mesaje, de sigur eu incep, si astept 30 min sa raspunda,la scoala toata ziua scrie msj,nu stiu cu cine,dar colega ei raspunde la aceeasi persoana,din cate am reusit sa vad... As vrea sa imi ziceti ce sa fac,sa astept pana terminam clasa,sa vorbim in vara cand nu se baga nimeni, sau cand incepem liceul(mergem la acelasi liceu), sau acum, dar mi-e frica sa nu faca ceva si aude toata clasa si o sa fie nasol rau.

Am aflat ca nu are prieten! prin msj vorbea colega ei cu prietenul sau!

Multumesc celor care vor raspunde, dau funda!

4 răspunsuri:
| dragut1992liviu a răspuns:

Nu are rost sa mai insist pentru ca te ia la misto si nu iti da importanta si o plictisesti.Ar trebui sa incerci in alta parte, ca nu poti sa astepti o viata dupa o persoana.

| crissuthauu a răspuns:

Daca chiar iti plc de ea zii! nu conteza ce zic ceilati. esti barbat sau ce?! unei fete ii plc sa ii se zica happy
suucces

| Maryan17 a răspuns:

Mda daca tia iti place de ea!, de ce nu te duci la ea si sa-i spui ce simnti pentru ea spune-i ca o placi si ca vrei sa mai fii cu ea, sa uitati cea fost intrecut si sa va rezumati la prezent, si apropo de colegi am patit-o si eu la fel dar mie unul nu mia pasat de parerile celorlati, mie unul mia pasat de fata care care imi placea mia si atat, si tu nu ar trebui sa pui botul al ce zic colegii tai ar trebui sa te intereseze doar ea!, sper ca ti-am dat o idee, succes in continuare, pls funda!

| Pufoasa_Bella_1991 a răspuns:

Iti pasa de ochii lumi? Ce daca rad? Ei o pupa pe manuela si n-au prietena, n-are treaba. Arata ca esti barbat si baga-te in seama cu ea si na vezi daca zambeste la tine asa mai deschis, daca e placut surprinsa cand vorbiti sau cand te vede si daca da. O saruti si sunteti impreuna.batting eyelashes