| JaguarSType a întrebat:

Trebuiesa ma intalnesc cu prietena mea si as vrea sa o sarut dar este primul meu sarut. Ea a mai avut iubiti si cred ca se pricepe la sarutat! Credeti ca daca nu imi iese sarutul se va rade de mine sau ceva?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca prietena ta te iubeste cu adevarat, nu se va supara daca tu nu o vei saruta asa cum vrea ea si ca atare te va invata sa saruti asa cum doreste ea.

| SkyPilot a răspuns:

Nu va rade de tine. Ai putea chiar sa ii spui ca nu ai experienta cu fetele, multora dintre ele le place sa fie "prima" pentru tine.

| JaguarSType explică (pentru SkyPilot):

Da dar totusi nu stiu cum dar toti cred ca eu am multe (gagici) si eu normal nu am avut nici una! sad

| SkyPilot a răspuns (pentru JaguarSType):

Ce conteaza ce cred altii, lasa-i sa creada ce vor. Asta este numai intre fata si tine.

| grab a răspuns:

Nu rade de tine deloc. tu o sa inveti copiind de la ea happy

| Atlas996 a răspuns:

Increderea in tine este cel mai important lucru! Poti s-o faci nu este dificil. Uite aici un clip care o sa te ajute extrem de mult.

https://www.youtube.com/watch?v=zCM_trZBcuI

Bafta!

| Yurica a răspuns:

Orice la inceput e greu pana incerci. Lasa-te dus de val si fa ce face si ea. Ai incredere in tine si o sa reusesti.