| geopisumiaumiau a întrebat:

un baiat se tot uita la mine in ore, cand vorbeste cu profa tot la mine se uita, etc. dar in pauza nici nu ma baga in seama. Ce sa cred?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Own3r a răspuns:

Probabil te place dar este rusinos.Incearca sa faci tu primul pas daca el nu poate

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te admiră, este timid.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Nu poti crede decat ca el nu este atent la ore. In rest sunt doar iluziile unei copile.

| KinderBeeeib a răspuns:

Poate te place si ii e rusine... VORBESTE-I!

| Turdeanul a răspuns:

Poate te place dar poate se uita la tine doar asa...

| 48KRazvan a răspuns:

Daca se uita cineva la tine inseamna ca te place? Baiatul poate doar ii fug ochii in directia aia sau doar ti se pare tie ca se uita la tine.Nu iti mai fa iluzi.

| Arnold2893 a răspuns:

Te place.
Dar prin pauze ii este rusine sa vorbeasca de fata cu alti colegi.