| AndyChrisFlr a întrebat:

Salut TPU
Va marturisesc
Ma uitam la un film porno (nu am inca 18 ani) si faceam laba.( am 13)
Nu ma asteptam dar mi-a venit sperma ( e normal?) nu mi-a mai venit pana acum.
Bine ca am controlat-o si nu a iesit toata.
Intr-o luna fac 13

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal te-ai excitat, pregateste cocoselul ca te apropi de peiroada cand vei face posta cat mai multe fete

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa etapa de copilarie pe la varsta de 10-12 ani, baietii intra in perioada numita pubertate. Asceasta perioada corespunde celor mai insemnate schimbari ce se petrec in viata unui adolescent, implica dezvoltarea accelerata in inaltime, aparitia parului pubian, pilozitatea corporala, schimbarea vocii si a dimensiunii organelor genitale. Impreuna cu aceste schimbari vei constata ca apar primele sentimente, dorintele sexuale datorate unor adevarate "furtuni" hormonale care uneori se manifesta prin aparitia viselor umede/polutiile nocturne ca urmare a faptului ca organele tale de reproducere incep sa se maturizeze si incep sa produca primele cantitati de sperma. Tot acum apar nelinistile intelectuale, competitiile cu cei din anturaj pentru dobandirea suprematiei si alte tipuri de stress mai ales de natura sentimentala induse de aparitia sentimentelor afective fata de sexul frumos. Fata de perioada de dinainte, in care fetele stateau deoparte iar tu cu prietenii ati trait in "lumi separate", acum apare interesul fata de sexul opus si intrebarile tot mai stresante privind sexualitatea.Toate aceste schimbari de natura fizica, psihica, mentala in comportament se considera ca fiind parte a aspectelor biologice ale pubertatii. La multi ani, sa cresti mare.

| mihai69 a răspuns:

Cam târziu, copile...
Dar da, e normal.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa-ti vina sperma din moment ce te-ai masturbat. Dar ce nu sunt de acord cu tine este numarul mare de masturbari 13 pe luna.

| dTx13 a răspuns (pentru Emilian65):

Se referea ca face 13 ani intr-o lunalaughing) Nu ca-si da laba de 13 ori pe luna.

| DonaldTrump a răspuns:

Pai nu ne dai si filmul? Daca era unul bun normal ca iti iese sperma, la alea mai mediocre de nu te prea excita nu iti iese.

| Madesz a răspuns:

Multi inainte! Mi se pare ca esti cam mic pentru filme.....de alea... Si eu am 13 ani si nu am stiut ca exista filme de genu decat la 12... Is fata..mno...a da. E normal sa iti vina sperma..man. Ai facebook?

| andrutza89 a răspuns:

Foarte bine e un semn bun, acum trebuie doar sa te dizvirginezi să-ți rupa cineva ața

| intrebaciosul2003 a răspuns:

Este normal sa iti iasa... si o sa iti mai iasa. Daca unui barbat nu ii iese sperma nu are cum sa faca copii deoarece in spermatozoid se gaseste magicul copilwinking

| Mocanu222 a răspuns:

Mie mi-a venit sperma la 11 ani laughing