| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani(baiat) 1.60 si ceva si nu stiu daca am o problema.Problema e ca nu mi-a iesit sperma inca ca la alti colegi de ai mei desi uneori imi faceam laba cum se zice. Ce sa fac? si cam cand va iesi capul penisului afara?

Răspuns Câştigător
| claudiu89 a răspuns:

Capul penisului trebuie sa iasa chiar daca penisul nu-i in erectie, daca nu iese, forteaza-l sa iasa, daca te doare s-ar putea sa ai o problema.

Cand am fost mic nu a iesit capul penisului, a trebuit sa fac exercitiu sa scot capul penisului, cel putin de 2 ori pe saptamana (dureri mari).

cat despre sperma mai asteapta pana la 14 ani.

2 răspunsuri:
| BlueLine a răspuns:

Un singur lucru e de facut laughing) sa mai astepti happy ca nu te dezvolta nimeni in cateva minutewinking

| mircea96m a răspuns:

Add mircea_96m pe mess