| eddyplayswithEminem a întrebat:

Va rog frumos raspundeti repedesad. Eu am o relatie cu o fata de o luna si nu o mai iubesc ca la inceput.Si mai rau m-am indragostit de prietena ei cea mai buna care recent s-a despartit de iubitul ei.Cum fac sa uit de prietena iubitei mele stiind ca nu vrea sa fie cu mine si in plus m-a ajutat sa fiu cu actuala mea prietena? Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| Robbu a răspuns:

Incearca sa o ignori...sa o eviti.Incearca ori de cate ori o vezi si intrii in vorba cu ea, sa o vezi pe actuala iubyta in fata ochilor si sa iti dai seama ca mai mult de cat o convorbire nu poate fi intre tine si prietena iubytei tale.Totul depinde de tine,daca mai vrei sa fi cu iubyta ta, sau daca o vei parasii.Dar gandeste-te putin si la ea, pune-te putin si in locul eiwinking ar fi distrusa dupa ce ar afla ca te-ai comb cu prietena ei cea mai buna.Ar fi ca o lovitura pentru ea, si oricat de mutl zici ca nu o mai iubesti, tot te va durea si pe tine cand o vei vedea pe stradawinking. Sfatul meu...pretuieste ce ai langa tine.Si sa iti mai spun ceva, un fel de gand "2 Indragostiti se plimbau intr-un parc.Se opresc cla un moment dat.Baiatul ii spune fetei DOAMNE CAT DE FRUMAOSA ESTI! Iar ea ii spune : DA, DAR CRED CA FATA DIN SPATELE TAU E MULT MAI FRUMOASA! Baiatul intoarce capul, dar nu era nimeni in spatele ei.Atunci fata ii da o palma si ii spune "DACA M-AI CREDE ATAT DE FRUMOASA, NU TE-AI FI UITAT IN SPATE! "

2 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Opaaa.nu-i de bine.i cam complicat.nu stiu, iti recomand sa faci pauza cu pr tha ptca ea o sa isi dee seama ca te gandesti la alta ...si in plus daca ea te iubeste iti dai seama ce o sa sufere? va trebuie sa i sp adv (ca o iubesti pe Ea si totusi te-ai indrogastit de alta fata) daca ai grija cum ii sp ...sa nu i fc rau! daca faceti o pauza o sa-ti dai seama mai bine ce simti si sa-ti pui gandurile in ordine! love strucklove strucklove struckpwp

| Yosii a răspuns:

.Poi daca nu mai vrei sa fii cu iubita ta. intalnestete undeva cu ea. sh incepe usor ca sa nu o ranesti. spune-i ca iti pare rau si ca nu vrei sa se supere dar relatia nu mai poate continua. sh ea o sa inteleaga cu siguranta. iar cu cea mai buna prietena... nu cred ca e o idee prea buna happyincearca s'o uiti.

Bafta!
Funda?batting eyelashes