| curious01 a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati, va rog mult spuneti-mi ce as putea sa o intreb pe o fata cand iesim in oras cu prietenii si ce sa o mai intreb ca sa avem capat de vorba? si ce sa-i scriu prin mesaje ( ma refer la site-uri de socializare) ce sa o intreb prin mesaj asa ca sa am capat de vorba, ceva dragut si amabil prin care sa mai vorbim, dati-mi va rog niste idei, cele mai bune primesc FUNDA! multumesc

Răspuns Câştigător
| Conficker a răspuns:

Fa-i un compliment imediat cum te-ntalnesti cu ea. Ca iti plac cizmele ei sau ca ii sta bine in palton, sa nu dai exemplu blugii pentru ca toata lumea are, incearca sa te legi de ceva care nu gasesti la toata lumea, stilul parului, coloritul unghiilor, aspectul sexy.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand doresti sa te intalnesti cu cineva, inseamna ca ai o motivatie. Spune-i fetei cand si ce doresti de la ea si astfel iti vei rezolva marea dilema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul e simplu. Orice doresti, orice te intereseaza, de la pasiunile ei la numarul de la sutien. Nimic nu e interzis. Preferabil cand va intalniti data viitoare daca iti place de ea si iti place sa petreci timpul cu ea. Crede-ma daca iti place fata, si ea te place veti vorbi despre orice fara sa ai nevoie sa mai ai un capat de vorba happy

Răspuns utilizator avertizat
| Biiskrem a răspuns:

Puncte comune, noutățile din viața fiecăruia...

| Conficker a răspuns:

Nu-ti mai epuiza ideile prin mesaje. Plimba-te, ideile te-nconjoara, un panou publicitar cu fast-food, un caine, un om batran, un gest, o masina sau poti intreba ce-a mai facut si tu la randul tau poti spune ce-i mai facut. Fa glume pe seama a ceea ce o deranjeaza, nu-ti suci gatul dupa alte fete.