| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!
Am un coleg care mi-a zis in clasa a2-a ca ii place de mine. In clasa a 3-a i-am trimis un bilet in care il intrebam daca ii mai place de mine. El nu mi-a raspuns, adica mi-a dat biletelul inapoi GOL. In pauza urmatoare m-am uitat inca o data pe bilet si de data asta scria: "Da, Selany. Te iubesc." si normal ca m-am bucurat pentru ca stiam adevarul! Am intrebat pe colega lui de banca daca l-o vazut cum o scris si ea o zis ca da. Dupa vrea 10 min. mi-o zis ca ea o scris chestia aia. Acum ce sa cred? Credeti ca el a pus-o pe colega sa scrie sau o scris, asa de chestie?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dragos707 a răspuns:

Eu cred ca el a scris dat, a zis colega lui ca o scris ea poate doar ca a rugato el, poate baiatului i-a fost rusine sa spuna si nu cred ca ar fi scris un "Te iubesc" as de chestie pentru ca aceste 2 cuvinte nu suntpt uni prea usoare de zis si automat ca inseamna ceva{Fundabig grinbig grin}; apropo si eu am mai patit din astea prin clasele 1-2-3winkingwinking

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Fata mosului te faci de ocara eu zic sa te astimperi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taci odata mosule.