| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc de ceva timp cu o fata, o cunosc de mult timp si stiu ce fel de persoana este.Am inceput sa tin la ea, ne-am vazut, ne-am sarutat etc.(m-a lasat sa-i fac tot ce vreau), desi in urma cu cateva zile imi spusese ca nu vrea o relatie serioasa.Acelasi lucru mi-a fost spus si dupa intalnire.Nu stiu ce sa mai cred deoarece eu niciodata nu am tinut sa o intreb despre o relatie serioasa.Tine la mine sau se lasa prea usor? Astept raspunsul unor fete experimentate. Funda:X

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine. dar este nehotarata. nu prea stie nici ea ce vrea. incearca sa porti o discutie serioasa. spune-i ca tu vrei sa ai o relatie mai serioasa nu una spontana. sau stati o perioada separati nu vorbiti ca sa isi clarifice ia sentimentele.trebuie sa inteleaga ca o relatie nu e un joc de copii.

6 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Te-a lasat sa ii faci ce vrei? laughing) nu vrea o relatie? e o aventuriera...sau mai pe romaneste...usuratica (zis frumos).

Doar se lasa usor, ii place giugiuleala.

| KaRa23S a răspuns:

Poate ii plac aventurile ca sa spun asa. Poate ii plac chestiile astea, dar chiar nu vrea ceva serios. Nu trebuie sa tii la un baiat ca sa faci ..prostii cu el. Nu o presa prea tare, pentru ca o vei plictisiwinking. Incearca sa o cuceresti in timp, fara sa-i mai repeti ca vrei relatie serioasa. Pana la urma o relatie serioasa nu se stabileste, ci vine de la sine.

| crazy14 a răspuns:

N-oi fii eu experimentata,dar daca te-a lasat sa-i faci ce vrei si nu vrea o relatie serioasa inseamna ca esti o joaca pentru ea,esti doar o rezerva pana cand gasestea ea unul mai bun cu, care sa vrea o relatie adevarata, nu doar o joaca, ca prin urmare nu cred ca tine la tine nici cat negru sub unghie! Asta-i realitatea, cauta si tu o fata serioasa care sa te aprecieze la valoarea ta adevarata!

| anonim_4396 explică (pentru crazy14):

Din cate ne-a povestit "o experimentata" o fata nu poate tine la 2 baieti de-odata.De-aia intreb.O fata nu "o face" cu cineva pe care nu-l iubeste(doar daca este c**va).Cel putin din cate ne-a explicat asta am inteles eu.

| Radu_Negres_1997 a răspuns:

Daca e de aia pune-i-o si dupa paraseste-o...

| Betty18 a răspuns (pentru Radu_Negres_1997):

Da...cel mai intelept sfat laughing)