| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intreb daca un băiat care a ejaculat în urma cu cateva ore si nu s-a curățat iar apoi a intrat cu o fata in cada, se putea intampla ceva cum ar fi o sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este un cat se poate de categoric NU. Este absolut IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina in conditiile descrise chiar si in cazul in care fata/femeia ar fi in momentul respectiv la OVULATIE, adica in cea mai fertila zi a ciclului menstrual. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce imaginatie aveti copii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Au intrat în cadă să facă duș?
În cazul acesta nu se poate întâmpla nimic, nu poate fi vorba de o sarcină.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu! Nu se poate forma o sarcina. Sperma care ti-a rămas pe penis cu siguranta s-a uscat, iar chiar dacă ar fi fost sperma ejaculata in cada fiind apa, spermatozoizii nu ar fi trăit!

| Inutarh a răspuns:

Pai s-a intamplat ceva in cada? A avut loc un contact sexual? Daca s-a bagat in cada, nu s au spalat?

| anonim_4396 explică (pentru Inutarh):

Da, îl va naște fata pe Aquaman Junior.