| anonimus_9564 a întrebat:

Imi place de o fata de la scoala dar nu stiu cum sa o cuceresc

dati-mi un sfat si doua nu ma supar

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In primul rand vorbeste cu ea, afla de la cineva din scoala id-ul ei si mai vorbeste cu ea pe mess pana va imprieteniti. Cand te simti pregatit cere-i numarul de telefon si la un moment dat, cand simti ca v-ati apropiat destul invit-o la un suc, chipurile "sa voribiti ceva" si daca te simti pregatit, intreab-o ce parere are despre tine, daca te place, si daca zice da, cere-i prietenia. [intreba-o daca vrea sa stea cu tine]. Mult succes!

| Yoana a răspuns:

Afla-i numarul de telefon si vorbeste cu ea sau id de mess. dar nu o intreba dupa cateva minute daca vrea sa fie cu tinehee hee. vorbeste mai mult cu ea si nu fi prea lipicios dar nici foarte durwinking bafta. cucereste-o smug

| eminent a răspuns:

Enerveaz-o si dupa aia nu ii mai da atentie vreo 2 zile, dupa aia enerveaz-o iar si iar nu ii dai atentie 3 zile....si la sfarsit iti ceri scuze si ii ceri o intalnire. www.want2befriends.net