| Alka1995 a întrebat:

vreau si eu ceva metode de slabit sau exercitii fizice pentru acasa. Am aprox 13 ani, 56 kg, intaltimea mea este de 1, 65 m. Mentionez ca fac abd in fiecare zi cam 500-1000 fara opriere si flotari 10-20-30 / zi. Alergat o sa incerc da sunt in italia si nu prea am pe unde alerga laughing) Deci astept ceva metode, diete sau exercitii. Multumesc dau vot + funda la cele mai bune raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Daca tu faci 500-1000 de abdomene in fiecare zi si fara oprire, eu sunt Base+Boc= Udrea...
deci...sunt Udrea whistling
asaa.pai nu manca multa paine[daca se poate,deloc], nu manca grasimi, dulciuri.si fa mult sport, bea multe lichide[2 l de apa].
Pa, pa!:*

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Daca tu faci 500-1000de abomene fara oprire eu am p#la de 138de cm laughing

| spi a răspuns:

Poate faci 5-10 abdomene fara oprire.nu gandesti cand spui asa cevawinking

| Alka1995 explică:

Multumesc, pai paine nu prea mananc de cand m-am nascut poate doar 1-2 felii oh go on cine stie cum, apa beau peste 2 l pe zi, dulciurile le-am lasat mai moale iar sport o sa fac incepand de la 1 august o sa fac cateva ture de ocol dimineata/dupamiaza/seara la casa mea... in reste thinking mai astept si alte raspunsuri, mersi inca o data