| Alka1995 a întrebat:

Sal TPU, am 1, 65 m, aprox 56 de kg. Vreau sa stiu si eu niste metode/sau exercitii fizice care sa ma ajute sa mai dau macar 5-8 kg in maxim 1 luna jumate, metionez ca fac flotari si abdomene zi de zi. Abdomene - 500 abd sau 1000 depinde in fiecare zi, fara oprire, si flotari cam 10-20... As vrea sa stiu si eu alte metode sau exercitii sau ceva diete thinking Multumesc si astept cat mai multe raspunsuri. Dau funda la cele mai bune raspunsuri + voturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexa6808 a răspuns:

Mananca o saptamana ciorba de varza si fa exercitii, slabesti 5 kg.Succes

1 răspuns:
| Alka1995 explică:

Multumesc, mai astept si alte raspunsuri big grin