| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa am o prietena care sa se culce cu mine insa la mine de obicei fetele care se culca cu baieti si stiu si eu de ele sunt curve si mi-e rusine sa ma afisez cu ele. Am si eu aproape 16 ani(fac peste doua saptamani) si cred ca la varsta asta nu mai sunt chiar un copil prost. Sunt mai timid la asa ceva si eu ma comport frumos cu prietenele mele si nu am acel curaj de care am nevoie. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca fetele fara obligatii (familie, iubiti s.m.d) adora sexul, in 2, 3, 4 etc.nu inseamna neaparat ca-s curve.Fiecare om gandeste cum vrea, dar anumite pareri sunt eronate. Daca unei fete in place sa-i face iubitului ei sex oral, sa accepta sexul anal sau in 3 ce din toate astea o face curva? Sunt fete care stiu ce vor si ce le place.Eu numesc curva pe acea fata care primeste bani pe partidele de sex sau ofera sex in schimbul unor avantaje.

| irina20 a răspuns (pentru irina20):

Si daca e s-o luam pe romaneste, toate femeie plac p--a, deci toate-s curve?

| unarab40 a răspuns:

Genul tau e doresc si ma feresc,,,, trebuie sa le inversezi in iubesc si pacalesc

| neutrino a răspuns:

Daca asa gandesti despre astfel de fete, ar trebui in primul rand sa-ti fie rusine de tine pentru ca ravnesti la ele si apoi sa-ti dai cu parerea despre caracterul lor. Pana cand te lamuresti cum este cu aceasta rusine, este bine sa stai deoparte.

| bogdanmarica a răspuns (pentru neutrino):

Cele care o fac sunt curve! Ce vrei sa iti spun? Se *** in grup cate 3 o ***. Nu e curva?

| Dariusuu a răspuns:

Nu mai încerca să fi în pas cu moda și tu, încearcă să ieși și tu din turmă.

Numai bine îți doresc.

| Zabbyel a răspuns:

happy cam mult zis pustiule sunt "curve"
sa zicem le place viatawinking cautati una "curata" & timida ca tine.

| BlakeLively a răspuns:

Du-te la biserica.