| Cr3Tzu a întrebat:

Salut tuturor.Am si eu o problema...Eu sunt clasa a 7a, si imi place foarte mult de o fata cu un an mai mica.Nu stiu cum sa fac sa ma placa si ea asa cum o plac si eu, plus ca ei ii mai place de un tip. Vreau sa o pot cucerii. Poate ma puteti ajuta...va roog mult, dau si funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Angie_6196 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i arati ca simti ceva pentru ea, oarecum nonverbal.Sa te uiti lung in ochii ei,sa te apropii de ea, cand o vezi suparata sa mergi sa o intrebi daca s-a intamplat ceva si daca se simte ok, cand ii se intampla ceva frumos sa te bucuri alaturi de ea...Asa o sa-si de-a seama ca simti ceva pentru ea. Fetelor le place sa se simta indragite si,cum multi baieti carora le place de o fata arata asta intr-un mod mai superficial,chiar urat(ca de exemplu,unii tot le zic fetelor"pisi","iubire" s.a.m.d ), o sa creada ca tu esti unic si super dragut si poate, o sa te adore la fel de mult cum o adori si tu. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu ea si vezi daca isi schimba orientarea catre tine ca sa poti avea o relatie, daca nu merge cauti alta.

| bunica18 a răspuns:

Pai esti in concurentza, si daca ei ii place de altcineva ar fi sanatos sa o lasi un pic linistita. Cind va sosi momentul vei putea si tu sa-i vorbesti. Intre timp poarta-te cit mai politicos cu ea, ajut-o cind are nevoie si daca va simnti ce simnti si tu iti va spune si ea. Strecoara-i cite un trandafir in banca in care sta, sau intr-o scrisorica pe care ai scris-o deja-winking

| Cr3Tzu explică:

Angie_6196 si bunica18 raspunsurile voastre sunt potrivite pentru situatia mea...acum o sa le incerc pe fiecare...si o sa dau votul castigatorului.multumesc mult:X

| Angie_6196 a răspuns (pentru Cr3Tzu):

Cu placere:* Chiar sper sa fiti impreuna!

| Cr3Tzu explică:

Multumesc ...de asemenea si celorlalti pentru ca m-au ajutat. mersi mult

| b3thY a răspuns:

[Vorbeste cu ea]cerei un id de mess.cv si dupa poate ii va placea si ei de tine.
Sper sa fie cum sp eubatting eyelashes.