| BHawK a întrebat:

Salut tuturor. Deci de sambata am reinceput sa vorbesc cu o fata cu care eram prieten bun pana acu' vreo 6 luni, când a incetat sa vorbeasca cu mine, sambata seara ma suna, si ma intreaba daca mi-a fost dor de ea, si urmatoarea zi, cred ca mai in gluma, mi-a spus ca ma iubeste. Am inceput sa ies cu ea in fiecare seara, si chestii. Eu o plac pe ea de vreo doi ani. Dar nu i-am spus niciodata asta. Nu sunt foarte sigur ca ma place, dar totusi când iesim afara vrea sa ne tinem de maini si chestii de genul. Ce ar trebui sa fac, sa ii spun ca o plac sau sa incerc sa o sarut direct sa vad cum reactioneaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de doi ani nu i-ai aratat ca o placi. Acum ca a facut ea primul pas, exprima situ liber ce simti.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Faci asa, o inviti in seara asta in oras, pregateste portofelul, si povestiti povestiti FARA APROPOURI DE SEX, increderea se castiga incet si inevitabil o vei face sa se simta putin incordata fiindca se asteapta la atingeri apopouri sexuaala dar tu te comporti decent, mergeti in club, dar fa rezervare ca de cand cu porcaria de la colectiv, toate barurile sunt limitate si rezervarea te va ajuta sa ajungi inauntru, beti pana va imbatati apoi faceti sex
NU INJURATI IN TREN! RESPECTATI CAILE FERATE ROMANE

| MidnightR a răspuns:

Ar trebui sa o saruti, adica nu are niciun motiv, ti-a aratat toate semnele.

| Costin_Stefan_M._1999 a răspuns:

Nu o săruta direct pentru ca te va crede ca ești nesimțit, spune-i ce simți tot în glumă, sau fă ceva gen " te iubesc. Opss mi-a scăpat, după încearcă să o săruți.