| FEF a întrebat:

Salut tuturor, imi place de o fata, vorbesc cu ea, o invit in oras, prima oara zice da, dupa aia zice nu dar pana la urma e DA, ma cauta ea pe mess, vine in pauze la mine cand stau in clasa(adica o pauza din 10) si ma intreaba daca ies afara, dar nu foarte des, ca sa nu iasa in evidenta, se uita la mine in timpul orelor dar nu totdeauna, de 75% de ori cand ma uit la ea, zice ca ii plac doar pletosii, skaterii, nikerii...azi mi-a dat o mel de dragoste pe mess, daca o apuc in timpul pauzelor de sold si de la spate nu imi zice nimic.se uita la mine cand iesim pe afara cu prietenii iar daca ma uit la ea incepe sa rada, deoarece se rusineaza. I-am cerut sa imi dea indicii despre acel cineva pe care il place, iar eu ma incadrez in toate aceste indicii dar nu e nimic clar. ce sa cred?

10 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

E clar ca te place. Vorbeste cu ea despre asta.

| SpecialGirl a răspuns:

Te place, poate s`a razgandit fata si nu`i mai plac pletosii, i`ai furat tu inimioaralaughing

| Any a răspuns:

Te place 100% deci incercati sa fiti impreuna.

| adryna a răspuns:

Buna.cu siguranta fata e indragostita lulea de tine fara indoiala.dar stii cum sunt fetele asteptam baietii sa faca primul pas. deci fa tu primul mare si invit-o inca odata la un suc plimbare, nu conteaza.ca sa fii sigur ca tu esti acel cineva si daca inca mai ai dubii cind iti scrie mesaje de dragoste raspundei si tu cu unul la fel.fii mereu pe linga ea cuprindeo ceva de genul daca nu te respinje cum am mai spus ai cistigat lotul cel mare.dar fii tu mai indraznet cu siguranta va fi incintata sa discute cu tine.succes

| Niros19 a răspuns:

Ba totul e clar te place la cum se comporta o fata care nu te placea cand o apucai de sold pe la spate iti tragea o palma laughinguuu deci e calr te place

| MariusUCV a răspuns:

Eu cred ca te place, si tu ar trebui sa faci primul pas ca esti baiat, te intalnesti cu ea si ii zici ca iti place de ea si o intrebi daca si ei ii place de tine. simplu. fii barbat tongue

| Pelu_5683 a răspuns:

Fata te place happy daca iti place incearca sa vb cu ea happy iar cu fazele ca zice ca vine si apoi ca nu vine, nu stiu ce sa zic. nu am patit asta pana acum. nu te pot ajuta

| roxana94 a răspuns:

Spune-i cand sunteti singuri doar voi doi, ca iti place de ea si intreab-o daca vrea sa iasa cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O posibilitate ar fi ca e timida si ca nu vrea ea sa fara primul pas si drept urmare iti da doar anumite indici. Incearca si tu sa faci in asa fel incat sa vada si ea ca nu iti este indiferenta si bate apropouri asa vezi ce gandeste. Bafta

| iobita21eLla a răspuns:

Ca te place, dar vrea sa te cunoasca mai bine inainte de a avea o relatie cu tinebig grin