| High07 a întrebat:

Salut tuturor! Sunt baiat, cls a VIII-a big grin si imi place de o fata din alta clasa big grin, aseara am vorbit toata noaptea pe mess. inainte sa incepem convorbirea vorbeam cu un prieten prin microfon si webcam. si deodata imi cere webcamu`nu am bagat de seama., baiatu acela a iesit. si am intrat in vorba cu ea big grin si i-am zis,, sal " de`astea. si i-a scria,, sal :X te vaaaaad!:X" asta ce inseamna? II place de mine? laughing sau e asa. de entuziasm. laughing). am vorbit pana la 2:30 noaptea. laughing. i-a trimitandu-mi mesaje gen,, :*love struck ". deci? ce inseamna asta laughing? Ma place sau nu big grin? am intrebat-o daca are prieten. ea me-a zis ca nu, a avut-o ziua trecuta o cerere si i-a raspuns aceluia negativ. pentru ca nu era genul ei. eu am intrebat-o. daca eu sunt genul ei. ea me-a zis ca da...si i-am zis ca o plac... i-a nu a mai scris nimic ceva timp. apoi am intrebat-o ce impresie are despre mine. i-a me-a zis :,, pai esti dragut, genul meu. :*:X"deci?! big grin as vrea sa ne imprietenim. mentionez ca am cunoscut-o anul`asta. este prietena cu fosta prietena a unui amic laughingdeci. ce as putea face happy? Multumesc mult. astept raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Buna. Daca amandoi simtiti ca va completati reciproc, ati putea incerca sa aveti o relatie sa vedeti ce iese. Stuneti deschisi amandoi si asta e un lucru bun. Parerea mea e ca ar tebui sa incepi sa vorbesti mai mult despre acest subiect, sa va cunoasteti mult mai bine. Daca constati ca ea e fata pe care o cauti, atunci e perfect. Mut succes!

9 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Pai te placewinking din cate ai spus tu aici.
Invito la o plimbare un suc cevathinking si mai vorbiti si asa va cunoasteti mai binebatting eyelashes.

papahappy

| B3belusha a răspuns:

Doamne, nu e evident?
Ea e innebunita dupa tine mai, ce mia stai? ea saracuta cred ca ajteapta marea intrebare pe care uh tot uiti sa i-o zici, anume *vrei sa t comb cu mine?*. Tu o placi, ea te place, dc nu vreti sa fa faceti unul altuia viata mia usoara fiind impreuna? laughing, adica sincer, nu imi e nimic de discutat aikea trebuie actionat laughing. Te bat daca nu ii pui mai repede intrebarea si o lasi asa, *in aer* big grin Succes happy

| AnoOnim23 a răspuns:

Din cate ai spus uh tipa chiar te place, incercati sa abordati mai mult acest subiect, sa o inviti in oras, asa va cunoaste-ti si voi mult mai bine, si de ce nu ati putea incepe o relatie:*

| mylifeisforyou a răspuns:

Pai ea te place. u o placi...ai putea dupa 2-3 nopti de a vb pe mess si sa va salutati la scoala chestii. apoi poti sa ii ceri prietenia happy...succes!

| Necunoscută a răspuns:

"i-a scria, me-a zis, i-a nu a mai scris, i-a me-a zis"

God! Sunt şi eu fată, cls a VIII-A. În locul ei m-aş uita după unu care ştie cât de cât să scrie! Numa' sor'mea mai făcea greşeli, scria "ia" în loc de "ea", dar frate, era clasa I! Tu chiar eşti a VIII-a?!raised eyebrows

| MrSpooky a răspuns:

Eu zic ca te place.Invit-o la un suc sau la mall undevalaughing Fa o impresie cat mai buna despre tine!tongue

Mult Succes!big grin

| gabytza387 a răspuns:

Pai ce ai putea sa fc decat sa o cuceresti ...nu? parerea meabig grin

| davidmadalin a răspuns:

Invito la o plimbare prin parc la un suc! Sau cumpărăi ceva un ursuletz cevawinking

| Bogdy_9502 a răspuns:

Mai frate ce mai astepti? E criza de bani da mai incolo nu se stie poate vor fi prea multi baieti si prea putine fetelaughing.