| Nasteeea a întrebat:

Salut tuturor!laughingVa cer sfatul, parerea..Deci,in ultima perioada am observat ca cineva ma place, nu am dat atentia, insa acum simt si eu asta.M-am indragostit de el! Nici nu stiu ce sa fac.Cum sa procedez.Suntem colegi de clasa si cind suntem intr-o banca simt ca am fluturi in stomacbig grin El imi zimbeste mereu, insa nu mai cred ca ma simpatizeaza.Ce sa fac? Sa vorbesc cu el? Sa-l intreb daca poate sa fie ceva intre noi? Sau sa las asa?

Răspuns Câştigător
| Jontytzz a răspuns:

Nu poti castiga o cursa daca nu participi.

| Nasteeea explică (pentru Jontytzz):

Adica sa incerc sa vorbesc cu el?

| Jontytzz a răspuns (pentru Nasteeea):

Daca nu vorbesti cu el sigur pierzi insa daca vorbesti cu el...

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca. Nu mori daca il intrebi de simte ceva pentru tine.

| SkyPilot a răspuns:

Vorbeste cu el. Poate ca sentimentele lui nu au dissparut. Nu ai nimic de pierdut!

| MskDesign a răspuns:

Invita-l la un suc!
Poate e un tip mai rusinos si nu are curaj sa faca primul pas.

| Nasteeea explică (pentru MskDesign):

Dar daca nu ma place? si eu apoi o sa sufer sad

| MskDesign a răspuns (pentru Nasteeea):

Cine nu risca nu are!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Intreaba-l