| anonim_4396 a întrebat:

Salut tututor! ma starui pe scurt dar cu s-a primi, si va rog fara raspunsuri la misto.incep cu inceputu.Sint de la sat am 14 ani si pe 11 iunie am o lune de cind ma intilnesc cu un baiat cera de un an de zile tot se chinuie sa fim impreuna, eu cred ca ma iubeste si inca tare.Am iesit cu el de 3 ori ne-am sarutat el e primul baiat care se comporta frumos cu mine mi-a darut vreau 4 trandafir a scris si poezie pentru mine eii termin sa ma laud incep cu problema care ma framinta
ultima data cind ne-am vazut a fost joi si el de atunci m-a sunat de multe ori dar n-am raspuns pentru ca imi spune sa iesim dar eu nu pot ca n-am unde ca toata lumea ma stie si pot afla parintii, problema e ca eu il plac oleaca nu-l iubesc si nu mai vreau sa ma intilensc cu el si am inceput sa-l evit astept sa ma lepede dar el nu face nimicin zilele acestea sint parca moarta nu vreau sa ma intilnesc cu el din mila e bolnav de inima si fara parinti adica are tata dar nu comunica cu el (nu as spune ca e sarac ba deloc) va rog sfaturi acum e vacanta sint un gen de persoana care iubeste mai tare acasa cu o carte in mina decit sa umblu drumusrila cum sa procedez sa-mi fie bine la amindoi ca nu mai pot. funda mersi mult

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Concluzia mea: Nu pari a fi deloc genul de persoana care sa prefere sa stea acasa cu o carte in mana (presupun ca citind, nu?!).
Intrebarea ta nu e absolut deloc coerenta. Daca vrei seriozitate din partea noastra, trebuie sa ne arati seriozitate.

| Corinnààà a răspuns:

Spune-le parintilor, vor intelege. Iesi cu acel baiat si vezi daca placerea pentru el creste atunci accepta sa fi cu el. Nu mai nimic ne pierdut daca de mult timp te place.Vezi sa nu fie prea tarziu big hug

| tommy93 a răspuns:

Pune mana si cumpara un abecedar happy

| MarioOnette a răspuns (pentru tommy93):

Scuze poate am uitat sa pun space intre cuvinte m-am staruit sa scriu clar