| DeepinLove a întrebat:

Salut tututor! Vreau sa mentionez ca am intrat pe un site porno(din curiozitate),iar dupa ce l-am accesat mi-a aparut intr-o noua fereastra ca mi-a fost retinut ip-ul calculatorului, si voi primi inchisoare intre 5-12 ani din cauza distribuirii de material pornografic! Dar eu doar am intrat pe site-ul ala....Acum vreau sa stiu daca pot pati ceva rau din cauza unei nevinovate curiozitatistraight face

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Ahaa 16 ani zici? laughing stai calm ca nu patesti nimic ( nici macar amenda nu primesti ) de ce?
Ala era un site pe care au intrat zeci, mii, sute poate de persoane si daca ar fi sa o luam asa ar trebui sa faca toti puscarie? laughing
Asa din curiozitate da-mi site-ul sa vad daca imi apare si mie chestia asta laughing) ( serios vorbesc trimite-mi si mie site-ul in pm te rog laughing )

11 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Deviruseaza-ti pc-ul si atat, nu faci inchisoare pentru accesarea unui site porno laughing. Si nici nu trebuie sa te scuzi spunand ca ai intrat din curiozitate, e in regula, toata lumea se uita la filme porno desi foarte putine persoane recunosc asta. Data viitoare intra si tu pe un site mai sigur gen Redtube, Pornhub.

| Sofer a răspuns:

Nu se intampla nimic stai linistit/a.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Vezi poate o fi fost vreo reclama la stirile de la ora 5, ca la cum le formuleaza, te fac sa te simti vinovat pentru fiecare idiot care intra cu masina in copac.

| MetalHead04 a răspuns:

Nu patesti nimic, e doar un virus.

| Enki a răspuns:

Nu e posibil sa primesti inchosoare pentru nimic.probabil a fost doar o pacaleala.asigura-te ca ai citit corect ceea ce scria.ai putea sa imi dai si mie link-ul de la acel site ca sa vad si eu despre ce este vorba?

| Constantin112 a răspuns:

Ai facut un screen ceva sa vad despre ce este vorba?
Ai incercat cumva sa descarci un anumit film/e?
Ai incercat sa descarci/salvezi anumite poza/e?
Din ce stiu eu nu ai cum sa faci puscarie doar pentru ca ai accesat un site porno.
Cati ani ai?
Sincer sa fiu si eu vizionez rareori site-uri pornografice dar nu mi-a aparut niciodata ceva de genul cum ca mi-a fost retinut ip-ul, ca fac puscarie si etc.
Deci in concluzie ar trebuie sa stai linisit pentru ca poate fi doar o farsa ceva.

| DeepinLove explică (pentru Constantin112):

N-am facut niciun screen, n-am downloadat nimic.Imi aparea ip-ul si un text prin care am fost anuntat ca am distribuit material pornografic...Eu am impresia ca e un virus ceva care s-a activat cand am intrat pe site-ul respectiv.P.S.:am 16 ani.

| DeepinLove explică (pentru Constantin112):

Totusi mi se pare ceva absurd sa primesc intre 5-12 ani inchisoare..altii nu primesc atata pentru un violstraight face

| Constantin112 a răspuns (pentru DeepinLove):

Ahaa 16 ani zici? laughing stai calm ca nu patesti nimic ( nici macar amenda nu primesti ) de ce?
Ala era un site pe care au intrat zeci, mii, sute poate de persoane si daca ar fi sa o luam asa ar trebui sa faca toti puscarie? laughing
Asa din curiozitate da-mi site-ul sa vad daca imi apare si mie chestia asta laughing) ( serios vorbesc trimite-mi si mie site-ul in pm te rog laughing )

| xZIonutZx a răspuns:

Da frate imi pare rau o sa ajunci la incisoare cel putin 5 ani... mai bine faceai laba la la o revista porno decat sa te prinda astia :-s

| TheSmartBoy a răspuns:

Nu patesti nimic. :))
Uite un site fain:
http://descarcavideoclipuriporno.com/