| beebyy a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare cam ciudata. Astazi cand am intrat pe google din telefonul iubitului sa caut ceva mi-au aparut niste site-uri xxx, si am intrat in istoric sa vad daca el a intrat pe asa ceva. Ideea e ca aparea un site o data la cateva zile, si nume de actrite porno". M a deranjat mult, evident ca i-am spus dar el neaga neaga si neaga! Spune ca sunt reclame si nu stiu de unde au aparut. Credeti ca exista posibilitatea sa intre in istoric site uri pe care el nu le a accesat? Nu stiu ce sa cred... Vreau doar sa stiu adevarul... Multumesc

35 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adevarul este ca nu ii poti interzice sa se uite pe asa ceva. Daca s-a uitat. Fii tu mai dragastoasa cu el si poate nu se va mai uita.In rest iti recomand un raspuns ca cel al lui ywar.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

1.cum voi domnisoarelor sunteti bata in ceea ce priveste tehnologia voi veni cu precizarea ca orice reclama aparuta din senin se inregistreaza in ISTORIC, asa ca baiatul nu a accesat intentionat sunt reclame care apar din senin fara ca tu sa le accesezi asa ca gura mai mica.

2. ce cautai pe telefonul iubitului tau? tu nu ai telefon cu google sau care e problema? Atat baiatul cat si fata intr-o relatie nu au dreptul nici macar sa indrazneasca sa respire langa telefonul partenereului/ei.

3. actionand asa NU vei afla nicipodata adevarul deoarece bietul baiat este tulburat de isteria ta si va face tot ce este posibil sa NU afliwinking iar fratii lui vor fi alaturi de el, BROS BEFORE HOES

| Liviu a răspuns:

Arata-mi mie o puicuta de 12 ani care nu a scris 'sex' pe google ca sa vada si ea ce e aia. Apoi fa crize de fecioara.

| RAY a răspuns:

Nu vad de ce sa te deranjeze asa ceva, e ceva normal sa vedem filme porno si cand suntem intro relatie, sexul e o nevoie umana care e prezenta mereu si cand iubim pe cineva, nul mai sacai ca poate te lasă

| Drimmero a răspuns:

Asa si? Nu are voie sa se uite si el cand ii mai vine cheful? Poate chiar au fost reclame, apar peste tot reclamele astea, psihopatii care le fac sunt prea distrusi si d-aia apar peste tot reclamele astea!

| h3r a răspuns:

S-a uitat. Esti sigura ca ar trebui sa te supere asta?

| Oana92 a răspuns:

Si daca se uita la filme porno care e problema? In loc sa il stresezi cu intrebari idioate mai bine ii propuneai sa va uitati impreuna... Bine, asta ar insemna sa consideri sexul ca fiind ceva normal, nu doar o activitate in care tu stai pe spate, cu picioarele desfacute si el isi face treaba cateva minute si gata povestea.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Dur, foarte dur rolling on the floor

| Oana92 a răspuns (pentru UnBroken2016):

...si nici macar nu am avut o zi foarte proasta big grin

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Imi place ca te "deghizezi". Cand vede cineva avatarul zice ceva de genul " vaaaai, ce draguuuuut" si cand vede ce scrii " WTF? " laughing

| Oana92 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ei, hai! Am si raspunsuri draaaaaguuuutteeeee laughing Tot mai rar, dar asta e vina intrebarilor, nu a mea! laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

E a 2 oara pe anul asta cand zic asa cuvinte rare dar, ai si tu dreptate laughing.

| Oana92 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eh, mi se intampla des oh go on laughing

In alta ordine de idei... daca o sa imi fie suspendat contul pentru conversatiile astea sper ca tu si WaterDrop o sa va simtiti vinovati laughing Am deja 2 avertismente sad

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Ai 2 avertismente? laughing, ce motive?
ps. Sunt prea nesimtit sa imi pese dar totusi imi va lipsi cineva care spune ce gandeste nu ce vrea cel cu intrebarea sa auda laughing.

| Oana92 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eh, nimicuri. Sunt oricum nevinovata. Conversez pe teme diferite de cea a intrebarilor si mai aduc si injurii oamenilor incredibil de destepti.

Sper sa nu imi simti lipsa, m-as plictisi foarte tare fara TPU laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru Oana92):

Ma plimbam linistit printre randuri si intrebari cand..Stai, ce?! Daca nu as fi fost un bun stalker, sa-ti urmaresc raspunsurile nu as fi dat peste acesta si sa`mi vad frumusete de nume mentionat (uite, numai uita`te la el ce draguuut esteee!). Oh hey! mie imi pasa, dar doar pentru ca nu vrei sa vorbim in alta parte. Cu ceee sunt eu vinovat ca dragalasenia ta acapareaza lumea, sunt doar o ganganie prinsa in lipici :O.Cu siguranta Cristina (Buna!) si Alexandra (Buna si tiee), stiu si ele cum este thinking si oricum 2 avertismente? rawr. Esti o fata rea, rea, rea (ma duc dupa catuse si chestii ca in Gray/Grey).

| UnBroken2016 a răspuns (pentru WaterDrop):

Creepy

| WaterDrop a răspuns (pentru UnBroken2016):

Boring otherwise :O

| Oana92 a răspuns (pentru WaterDrop):

Continuand sa imi scr(eti) raspunsuri la intrebarile puse de altii nu faceti decat sa ma provocati sa va raspund laughing Sa inteleg ca vreti neaparat sa fiu suspendata? laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru WaterDrop):

Spookey more likely

| WaterDrop a răspuns (pentru Oana92):

Bleh, nici o grija, nici o grija, voi face ceva la care nu te astepti si de neimaginat.dar sa stii ca o fac doar ca sa iti reduc suferinta..sa fii pregatita!

| ywar a răspuns:

Pai de ce se uita - daca s-a uitat -? Ca nu-l calaresti ca o nesatulaaa... si sa pocnesti si cu biciul in aer asa ca un star ce esti! Nu ai incarcare de i-ai luat telefonul la verificat? Ia spala si tu un vas, da cu matura in casa, spala perdelele, freaca podeaua in genunchi si pe urma baga si un gatit -- sa vezi pe urma seara ce chef de controlat ai!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ywar):

Bravo frate respect

| beebyy explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Respect pentru ca impartiti prostia!

| UnBroken2016 a răspuns:

Reclamele alea apar doar ca s-a uitat in trecut. Nu mi se pare nenorocire ca se uita la asa ceva dar mi se pare patetic faptul ca tu ii cauti in telefon. De pe acum? La 30 40 de ani ce sa ii faci, il legi de pat cu lantul? Vai de baietii care ies cu fete ca tine.

| pufulescu a răspuns:

Cel mai important e ca nu ar trebui sa te deranjeze ca intra pe siteuri porno. Nu stiu exact ce ai vazut tu acolo, deci e posibil sa fie si reclame ramase in istoricul browserului.
Si negarea iar ramane un mister, nu stiu cum pui tu intrebarea. Eu sa fiu in locul lui si daca ai fi enervant de insistenta as lua pe nu in brate doar de-al dracu' :-)

| AlexDFY a răspuns:

E complet normal ca un baiat sa faca asta, nu a facut o cu alta, deci nu are ce sa te deranjeze

| AlexCristi97 a răspuns:

Gandeste-te si altfel... daca ti-ar cere sa faceti sex de fiecare data cand are chef, tu ai zice ca e un obsedat. E normal ca la baieti impulsul asta sa fie mai puternic (acum depinde si de varsta). E aiurea ca te iei de el ca se masturbeaza. Oricum cum au zis si altii, alea pot fi foarte vechi sau chiar reclame pe care nici nu le-a accesat sau a dat din greseala.

| BadAngel3 a răspuns:

Toti fac asta. Chiar daca nu recunosc. Cel putin odata in viata, am fost curiosi sau pentru amuzament. Nu e o crima. Nu s-a culcat cu alta.

| ALittleDeath a răspuns:

Doamne, care e problema daca se uita? doar nu se cupleaza acum cu actritele alea laughing Nu mai fi paranoica. Orice baiat se mai uita, chiar daca are o relatie. De ce iti faci griji in privinta asta? Chiar e total irelevant.

| beebyy explică:

Pe voi va intereseaza doar sa judecati. Vad ca intrebarea a ti cam ocolit-o si conta doar ca eu am umblat in telefon. Proști

| beebyy explică:

Ma gandeam ca o sa gasesc raspuns la intrebare dar vad ca gasesc numai prosti... Care nu stiu sa raspunda la o intrebare... Numai e ce a fost aici. Trist

| AGreatMan a răspuns:

Da,exista posibilitatea, dar nu site-urile de care ai spus tu...sunt prea multe si prea predictibile(nume de actrite porno).E clar ca a intrat el pe acele site-uri, dar probabil a uitat sa stearga istoricul...

| EmilyLCS a răspuns:

Nu ai vazut istoricul iubitului meu. Te-ai speria probabil. Dar asta trebuie sa-ti fie ultima problema. Eu, spre exemplu, ma distrez cu el pe tema filmelor porno. Daca il constrangi cu un astfel de comportament nu iti va zice niciodata nimic big grin Trebuie sa ii fi prietena careia sa ii poata spune orice, fara sa-i fie frica de cum ai putea reactiona.

| Deela a răspuns:

Ok, si atunci cand iubitul tau se uita la filme cu transexuali ce faci? Cum iti scoti din cap gandul? e normala asa o fantezie din moment ce te atrag femeile?